Asystent do spraw koordynacji klienta ze znajomością języka francuskiego

  • Morawica, świętokrzyskie pow. kielecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Języki: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: umiejętność czytania dokumentacji technicznej,komunikatywność,Umiejętność pracy pod presją czasu,wysoka kultura osobista,samodzielność
  • Inne wymagania: Pracodawca oferuje; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku Europejskim, partnerska atmosfera pracy w zespole profesjonalistów, gwarantujemy pakiet szkoleń adaptacyjnych oraz niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów. ;, mile widziana znajomość programów ORGADATA, Alicad, MB-CAD.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)