Magazynier / Operator Wózka Widłowego (m/k)

IMAR Service Group
  • Tarczyn, mazowieckie pow. piaseczyński

Magazynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
* Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki,
* Obsługa przyjęć towaru do magazynu,
* Obsługa wózka widłowego lub paletowego - załadunek, rozładunek towaru,
* Obsługa skanera.

Oczekiwania:
* Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
* Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania,
* Mile widziane uprawnienia do obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego w kategorii I lub II WJO, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
* Umiejętności obsługi skanera,
* Umiejętność pracy w zespole,
* Zaangażowania w pracę,
* Prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Oferujemy

* Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub kontrakt B2B,
* Wynagrodzenie: 5 500 - 6 000 zł/brutto,
* Miejsce pracy: Grzędy,
* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
* Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
* Pakiet socjalny (Multisport, Medicover oraz obiady regeneracyjne w okresie zimowym).

Zapraszam do składania CV na link:
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)