Pracownik działu sprzedaży- Działu Rolny

  • Dębno, zachodniopomorskie pow. myśliborski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Dołącz do naszego zespołu! Masz doświadczenie związane z telefoniczną obsługą klienta i fakturowaniem? Aplikuj na stanowisko Pracownik Działu Sprzedaży!

Obowiązki

  • przyjmowanie i realizacja zamówień składanych przez klientów
  • wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień, wystawianie korekt, fakturowanie, raportowanie
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych

Wymagania

  • pierwsze doświadczenie w fakturowaniu dokumentów
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość MS Office, głównie MS Excel
  • komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • samodyscyplina oraz zaangażowanie w pracę
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)