P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o.

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej z dostępem do broni

  • Kielce, świętokrzyskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. posprzątamy i ochronimy wszystko co dla Ciebie cenne.

Obowiązki

Wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • dyspozycyjność
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. 25-312 Kielce ul. Warszawska 34, NIP: 6571719199 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)