Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Golden Serwis

Mechanik/Elektromechanik samochodowy

  • Wrocław, dolnośląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Golden Serwis- agencja pracy specjalizująca się w obsłudze sieci wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju.

Firma GOLDEN SERWIS, zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży oraz rekrutacji, poszukuje obecnie dla swojego klienta, będącego światowym liderem zapewniającym rozwiązania dla transportu, w tym pojazdy ciężarowe i autobusy do ciężkich zastosowań, silniki przemysłowe i morskie oraz szeroką gamę powiązanych z nimi usług, osoby na stanowisko: Mechanik/Elektromechanik samochodowy we Wrocławiu.

Obowiązki

  • Naprawa pojazdów ciężarowych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość mechaniki samochodowej oraz naczepowej
  • Znajomość elektryki samochodowej oraz naczepowej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne( preferowane kierunki: mechanika, automatyka, elektryka itp.)
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym( 6:00 – 14:00; 14:00 - 22:00)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne: 5000 zł brutto + premia jakościowa - od 30
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Odzież ochronną
  • Dostęp do wysokiej klasy profesjonalnych narzędzi
  • Szeroki pakiet benefitów: (prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, dodatek urlopowy, program rekomendacyjny pracowników, program jubileuszowy i inne)
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość poszerzenia kwalifikacji i uzyskania dodatkowych uprawnień
  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B, C;C+E, D.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Więcej informacji pod numerem tel.: 697 998 787

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Golden Serwis 05-220 Zielonka Nauczycielska, NIP: 7581496525 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.