Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji

  • Ostaszewo, pomorskie pow. nowodworski

Inny

Umowa o pracę

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik konfekcji - wsparcie produkcji

Zakres obowiązków

konfekcjonowanie elementów do zabudowy aut specjalistycznych w typie kontener ;praca fizyczna polegająca na przenoszeniu elementów zabudowy, m.in. ściany, podłogi, panele ;praca z użyciem wózka paletowego ;dostarczanie elementów do budowy aut w typie kontener ;

Wymagania

gotowość do podjęcia pracy o charakterze fizycznym (dźwiganie) ;gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym ;chęć rozpoczęcia pracy od zaraz ;

Oferujemy

umowa o pracę tymczasową od początku zatrudnienia, z możliwością kontynuacji współpracy bezpośrednio u naszego klienta ;wynagrodzenie rozpoczynające się od 4800 zł brutto ;wdrożenie stanowiskowe ;

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)