Specjalista ds. Analizy Danych (Pion Sprzedaży)

  • Czosnów, mazowieckie pow. nowodworski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

producent tektury falistej i opakowń

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie kalkulacji i prognoz oraz monitorowanie bieżących wskaźników KPI;
  • Sporządzanie wielopoziomowych analiz sprzedaży oraz marż po kanałach sprzedaży, klientach i produktach (cyklicznych i ad hoc);
  • Przygotowanie rekomendacji dla dyrektorów w zakresie realizacji strategii cenowej;
  • Przygotowywanie ofert cenowych zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, kontrola poprawności cen sprzedawanych wyrobów;
  • Opracowywanie ofert do przetargów, udział w przetargach, przygotowanie i analiza ofert dla klientów;
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży;
  • Przygotowywanie analiz wydajności maszyn i przygotowywanie danych wejściowych do kalkulacji;
  • Kontrola głównych kosztów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • Zaawansowana znajomość MS Excel;
  • Wykształcenie średnie;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie );
  • Umiejętności analitycznego myślenia, syntetycznego prezentowania wyników

To oferujemy

  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty MultiSport, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy dwa razy do roku, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci)
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie.
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)