Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Referent ds. administracyjno - biurowych

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Sulęcinie
  • Sulęcin, lubuskie pow. sulęciński

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- Praca jednozmianowa w siedzibie urzędu oraz poza siedzibą (oględziny, kontrole budów i obiektów budowlanych w terenie) na obszarze powiatu sulęcińskiego

- Codzienne przyjęcia interesantów

- Udzielanie informacji telefonicznie

- Praca przy komputerze powyżej 4 godz. dziennie.

- Praca w terenie bez względu na warunki atmosferyczne

  • Prowadzenie rejestrów rozpoczętych i oddanych do użytku obiektów budowlanych
  • Uczestnictwo w prowadzeniu bieżących kontroli obiektów budowlanych i budów zgodnie z art. 83 ust. 1 Prawa Budowlanego
  • Dokumentowanie własnej pracy ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich czynności urzędowych
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz samokształcenie związane z doskonaleniem czynności urzędowych
  • Sporządzanie sprawozdań dla potrzeb GUS, Głównego lub Wojewódzkiego Inspektora Budowlanego
  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • Wykonywanie innych poleceń służbowych Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego i Głównego Księgowego wynikających z regulaminu organizacyjnego
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz dbanie o powierzone mienie Inspektoratu
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Znajomość ustawy Prawo Budowlane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników