Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Archiwista Oddział I kształtowania narodowego zasobu archiwalnego

Archiwum Państwowe w Radomiu
  • Radom, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Stanowisko pracy wyposażone w monitor ekranowy z naturalnym i sztucznym światłem. Praca z dokumentacją pracowniczą.

  • Wykonuje na zlecenie petenta kwerendy w przejętej dokumentacji osobowo – płacowej w celu wydania kserokopii bądź skanu potwierdzonych za zgodność z oryginałem potrzebnych do uzyskania świadczeń emerytalno – rentowych
  • Wyszukuje informacje na temat miejsca przechowywania dokumentacji – osobowo – płacowej i przekazuje je użytkownikom
  • Przeprowadza brakowanie dokumentacji niearchiwalnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i przepisów wykonawczych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego Praca w archiwum państwowym
  • Szkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych
  • Poświadczenie bezpieczeństwa (do ściśle tajnych włącznie)
  • Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników