Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Inspektor ds. inspekcyjno-kontrolnych

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Giżycku
  • Giżycko, warmińsko-mazurskie pow. giżycki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w siedzibie oraz poza urzędem (wyjazdy na kontrole terenowe). Praca przy komputerze. Praca w terenie bez względu na warunki atmosferyczne. Prowadzenie samochodu służbowego. Siedziba urzędu na I piętrze

  • wykonuje zadania kontrolno-inspekcyjne w zakresie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego
  • prowadzi sprawy związane z zawiadomieniem o zakończeniu budowy- sprawdza kompletności i prawidłowości złożonej dokumentacji
  • przygotowuje decyzje, postanowienia, zawiadomienia oraz inne pisma w zakresie właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego
  • przygotowuje okresowe sprawozdania z działalności w zakresie kompetencji
  • prowadzi postępowania w sprawach stanu technicznego obiektów budowlanych, robót budowlanych, zmiany sposobu użytkowania obiektów budowlanych oraz skarg w tym zakresie
  • wykonuje inne zadania zlecone przez pracodawcę lub bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • umiejętność obsługi komputera i sprzętu biurowego
  • znajomość regulacji prawnych z zakresu Ustawy Prawo budowlane, Kodeksu postępowania administracyjnego i Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
  • posiadnie prawa jazdy kat. B
  • samodzielność, obwiązkowość , komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe wyższe techniczne, budowlane lub pokrewne, prawo, administracja
  • doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Posiadanie uprawnień budowlanych w dowolnej specjalności

Oferujemy

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

Dodatek stażowy