• Kwidzyn, pomorskie pow. kwidzyński

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel),bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (kierunek studiów w zakresie np. pedagogiki, logopedii, psychologii) i staż pracy 5 lat lub wykształcenie wyższe według odrębnych przepisów i specjalizacja II stopnia w zawodzie pracownik socjalny i staż pracy 6 lat. Wynagrodzenie: wynagr. zasadnicze + dodatek za wieloletnią pracę (na podst. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych) wiedza i umiejętności stosowania metod i technik pracy z rodziną, umiejętność obserwacji i łączenia faktów oraz stawianie trafnej diagnozy. Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 4300 zł.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)