• Kielce, świętokrzyskie

Administrator nieruchomości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, wiedza fachowa i praktyczna dla obszaru administrowania nieruchomościami, doświadczenie w zarządzaniu/administrowaniu nieruchomościami, umiejętność ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy pod presją czasu, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, mile widziana licencja zarządcy nieruchomości.
    bieżąca kontrola nieruchomości, kontrola firm obsługujących nieruchomości, koordynacja prac przy okresowych kontrolach budynków, przygotowywanie zleceń na wykonanie bieżących napraw i kontroli, prowadzenie dokumentacji nieruchomości zgodnie z obowiązującym prawem i standardami naszej firmy, utrzymywanie kontaktów z Zarządami Wspólnot i prowadzenie korespondencji z mieszkańcami, firmami, instytucjami ,współpraca z działem księgowości, współpraca z inspektorami ds. technicznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)