Specjalista ds. obsługi klienta

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, preferowane w branży kosmetycznej lub pokrewnej. Umiejętność skutecznej komunikacji zarówno werbalnej, jak i pisemnej. Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji. Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku, gdzie innowacje i inicjatywy są cenione. Zapewniamy inspirujące środowisko pracy, w którym możesz stale rozwijać swoje umiejętności i wdrażać nowe pomysły. Wspieramy naszych pracowników w zdobywaniu wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia, konferencje oraz programy rozwojowe. Nasza firma stawia na otwartość, współpracę i szacunek w miejscu pracy. Tworzymy atmosferę sprzyjającą innowacjom i dzieleniu się pomysłami, co przyczynia się do sukcesów całego zespołu. Wierzymy, że rozwój zawodowy idzie w parze z rozwojem osobistym. Dlatego oferujemy wsparcie w kształtowaniu ścieżki kariery oraz możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach, które mogą poszerzyć Twoje horyzonty zawodowe i osobiste.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)