Inżynier Jakości

Firma produkcyjna - Klient
  • Piotrków Trybunalski, łódzkie pow. Piotrków Trybunalski

Inżynier

Umowa o pracę

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuję Inżyniera Jakości.
Jeśli język angielski nie jest dla Ciebie obcy, znasz narzędzia jakościowe jak własną kieszeń i chcesz pracować w dynamicznym środowisku branży automotive – zapoznaj się z ofertą!

Twoje zadania:

• Zarządzanie procesami reklamacji ze strony dostawców i klientów
• Aktywne uczestnictwo w audytach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych
• Zarządzanie wyrobem niezgodnym
• Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową
• Współpraca z kontrolerami jakości
• Aktywny udział w procesach doskonalenia jakości oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań
• Raportowanie

Twój profil:

• Doświadczenie w firmie produkcyjnej
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Praktyka narzędzi i metodologii jakościowych (np. FMEA, 8D, Ishikawa)
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętności rozwiązywania problemów
• Zainteresowanie doskonaleniem procesów, aktywność oraz umiejętność pracy w zespole

Pracodawca gwarantuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
• Międzynarodowe środowisko pracy
• Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
• Imprezy integracyjne
• Dofinansowanie dojazdów do pracy
• Premia uzależnione od osiąganych wyników

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do międzynarodowego zespołu – aplikuj!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)