Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.04.2024

Sprzątaczka biurowa Sanok

ARMA
  • Sanok, podkarpackie pow. sanocki

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Sprzątaczkę biurowa w Sanoku

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości biur , korytarzy, pomieszczeń socjalnych na pełny etat , zmiana popołudniowa,

Wymagania

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

- wynagrodzenie 4242 brutto,

przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia ,

karty OK SYSTEM

,Kontakt w sprawie pracy rekrutacja 1 3 4 3 6 6 0 9 0 wew. 30