• Tczew, pomorskie pow. tczewski
  • 4 250-4 650 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Konsultant

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Praca biurowa w Media System w Tczewie

W Media System od kilku lat z powodzeniem wspieramy naszych Klientów w pomnażaniu zysków i zwiększaniu efektywności prowadzonych działań.
Świadczymy usługi Business Process Outsourcing skupiając się wokół Outsourcingu Call Center oraz Outsourcingu Sił Sprzedaży.
Pracujemy dla liderów w swoich branżach opierając swoje działanie o duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych oraz call center zarówno w kontaktach B2B jak i B2C.

Media System czeka właśnie na Ciebie! Zapewniamy przyjazną atmosferę!!

Media System to miejsce, w którym pracujemy z uśmiechem na twarzy. Na korytarzach mówimy sobie na “Ty”, dbamy o wspólną, kolorową przestrzeń, a po pracy lubimy spędzać z sobą czas!

Dołącz do naszego zespołu jako konsultant telefoniczny/ Specjalista ds. sprzedaży, do rozpoczęcia pracy u nas potrzebujesz zaangażowania i dobrych chęci, wszystkiego Cię nauczymy.

Współpracujemy z liderami z branży finansowej, ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej, sprzedając, umawiając spotkania i prowadząc infolinię - w naszym Call Center każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa klientów,

  • sprzedaż produktów bankowych, ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych lub umawianie spotkań,
  • realizacja powierzonych planów,

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnie ze standardami,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie,
  • podstawowe umiejętności obsługi komputera,
  • pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • otwartość na ludzi,
  • punktualność i zaangażowanie,
  • DUŻO ENERGII :)

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurowcu, mieszczącym się w centrum Tczewa,

  • profesjonalne szkolenia, które w pełni przygotują cię do pracy,

  • pracę w tygodniu- wolne weekendy,
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • benefity w tym nasz autorski program Media Kiosk,

  • wysokie prowizje, wypłacane poza pensją podstawową,

  • pracę z ludźmi za pośrednictwem telefonu,

  • przyjemną atmosferę, motywację do pracy,

  • Administratorem danych osobowych jest MEDIA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 85-082 Bydgoszcz Zygmunta Augusta 7, NIP: 5542443417. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEDIA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 85-082 Bydgoszcz Zygmunta Augusta 7, NIP: 5542443417 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)