Samodzielny księgowy

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Wałbrzych, dolnośląskie

Księgowy

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Nie dotyczy

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Kadry i płace,Księgowość,Księgowość z zastosowaniem VAT i obsługą komputera
  • Inne wymagania: Znajomość przepisów wynikających z Ustawy o podatku VAT, PIT,CIT
    umiejętne wykorzystanie przepisów księgowo-podatkowych w praktyce,
    skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy oraz zdolność do szybkiej oceny, analizy sytuacji i działania przestrzeganie ustalonych terminów,
    znajomość systemu księgowego REWIZOR, RACHMISTRZ, GRATYFIKANT NEXO (INSERT)-warunek konieczny
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: System czasu pracy: elastyczny
    Godziny pracy: 8:00- 16:00
    Wymiar czasu pracy: elastyczny wymiar pracy
    System wynagrodzenia: % od obsługiwanych klientów
  • System wynagrodzenia: Ryczałtowy
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)