• Jasin, wielkopolskie pow. poznański

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,wysoka kultura osobista,kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: obowiązkowe:
    1. wykształcenie wyższe:
    a) na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, nauki o rodzinie lub innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą albo
    b) na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji lub przygotowaniem pedagogicznym
    -umiejętność rozwiązywania problemów
    -mile widziane: prawo jazdy kat.B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)