Lekarz specjalista medycyny rodzinnej (lekarz specjalista medycyny rodzinnej lub w trakcie specjaliz

  • Chełm, lubelskie pow. Chełm

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: lekarski
  • Inne wymagania: Uprawnienia: lekarz specjalista medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji lub lekarz z inną specjalizacją uprawniającą do pracy w podstawowej opiece zdrowotnej lub lekarz z aktualnym prawem wykonywania zawodu.
    Mile widziane doświadczenie zawodowe.
    Miejsce pracy: MSP ZOZ w Chełmie Przychodnia Nr 1 ul. Wołyńska 11 oraz Przychodnia Nr 2 ul. Połaniecka 11.
    W związku ze specyfiką stanowiska istnieje możliwość uzgodnienia innej formy zatrudnienia.

    KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
    - osobisty: ul. Wołyńska 11, 22-100 Chełm,
    - telefoniczny: 82 563 05 19
    - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: info@mspzozchelm.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 15 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 miesięcy temu)