• Kaźmierz, wielkopolskie pow. szamotulski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia kliniczna/dziecięca
  • Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku psychologa
  • Inne wymagania: - wymagane wykształcenie wyższe (studia magisterskie jednolite: psychologia kliniczna/dziecięca),
    - dodatkowe umiejętności: otwartość, empatia, łatość nawiązywania kontaktów i słuchania, cierpliwość, zdolność koncentracji uwagi, a także podzielność
    uwagi i dobra pamięć, tolerancyjność, o dużej dozie obiektywizmu,
    - dodatkowe utawnienia; kursy TUS,PRACA Z DZIECKIEM AUTYSTYCZNYM,
    - wymiar czasu pracy 22/22,
    - wysokość wynagrodzenia zgodnie z Kartą Nauczyciela,
    - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 550 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)