• Zagnańsk, świętokrzyskie pow. kielecki

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Nasze wymagania :
    - doświadczenie na menedżerskim lub pokrewnym stanowisku.
    - umiejętność redagowania tekstów marketingowych (tzw. lekkie pióro).
    - umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office.
    - orientacja na klienta
    - umiejętności pracy w zespole
    - samodzielność
    - umiejętności organizowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu
    - kreatywność
    - umiejętność pracy pod presją czasu
    - wysoka kultura osobista
    - budowanie dobrych relacji z ludźmi

    Twój zakres obowiązków:
    - tworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej firmy oraz jej wdrażanie
    - przygotowywanie zestawień i analiz oraz raportów
    - tworzenie ofert sprzedażowych
    - zarządzanie podległym zespołem
    - planowanie i kontrola poszczególnych działań marketingowych
    - nadzór nad współpraca z firmami zewnętrznymi
    - promowanie produktów i usług z oferty firmy
    - pozyskiwanie nowych klientów
    - współpraca z firmami zewnętrznymi
    - współpraca z innymi działamy firmy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą oraz adekwatnie do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)