Młodszy specjalista ds. jakości

  • Konradowa, opolskie pow. nyski

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia w dziale jakości, znajomość narzędzi jakościowych, umiejętność czytania rysunku technicznego, komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel i Power Point, umiejętności komunikacyjne, analityczne myślenie, samodzielność w działaniu, zorientowanie na rozwiązywanie problemów oraz na osiąganie rezultatu. Mile widziane: Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001:2015 / IATF 16949. Wartościowe będą dodatkowymi kwalifikacjami oraz doświadczenie w branży AGD oraz Automotive, a także znajomość procesu wtrysku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)