• Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub wykształcenie wyższe na kierunku praca socjalna lub ukończenie do dnia 31 grudnia 2013 roku studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków : pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.
    Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
    Znajomość przepisów - w szczególności:
    - ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej,
    - ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy domowej,

    posiadanie prawa jazdy kategorii B, możliwość dysponowania samochodem osobowym (obsługa środowisk w terenie jest możliwa komunikacją miejską)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca biuorwa i praca w terenie (teren gminy Stare Babice).
    W godzinach:
    poniedziałek 8:00 - 17:00
    worek - czwartek 8:00 - 16:00
    piątek 8:00 - 15:00
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)