Oferta pracy na stanowisku pracownik biurowy/sekretariat

Kancelaria Prawna Ziemba i Wspólnicy
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

„Kancelaria Prawna Ziemba i Wspólnicy” Spółka Komandytowa w Kielcach poszukuje studentki prawa/aplikantki radcowskiej/aplikantki adwokackiej/pracownika na zastępstwo na stanowisko pracownika biurowego/sekretariatu (z możliwością dalszego zatrudnienia) w pełnym wymiarze czasu pracy.
Zakres obowiązków:
1. Obsługa sekretariatu,
2. Przyjmowania, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej do biura w wersji papierowej.
3. Obsługa poczty elektronicznej,
4. Udzielanie informacji klientom (bezpośrednio lub telefonicznie), w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych,
5. Przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych oraz prowadzenie terminarza spotkań,
6. Prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem pracowników Biura w materiały biurowe.
Oczekiwania:
1. Szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, zorganizowanej o wysokiej kulturze osobistej,
2. Wymagana biegła obsługa komputera, w tym programu MS Office,
3. Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy

1. Umowę o pracę,
2. Stabilne zatrudnienie,
3. Stałe godziny czasu pracy,
4. Pracę w przyjaznym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla celów prowadzonej rekrutacji na adres @ .Więcej informacji udzielimy pod numerem tel. 41 241-80-27.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)