Projektant urządzeń elektrycznych

Energy Nortle Sp. z o.o.
  • Łapy, podlaskie pow. białostocki

Inżynier

Umowa o pracę

W Energy Nortle zajmujemy się projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.

Czego możesz się u nas spodziewać?
Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, lubisz majsterkować i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

PROJEKTANT URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: ul. Mostowa 13, Łapy

Twój zakres obowiązków:

- Projektowanie układów elektrycznych oraz układów sterowania w rozdzielnicach elektrycznych nN
- Dobór urządzeń względem wymagań technicznych oraz wymagań Klienta
Przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej urządzeń elektrycznych
- Monitorowanie prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego zaprojektowanych układów udzielanie wsparcia technicznego w procesie produkcyjnym
- Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych w projektowanych urządzeniach
- Badanie przyczyn usterek oraz udzielanie wsparcia technicznego podczas napraw gwarancyjnych
- Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu układów elektrycznych oraz organizacyjnych w ramach stanowiska i współpracy międzywydziałowej

Nasze wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
- Znajomość rysunku elektrycznego, schematów, symboli
- Znajomość przepisów oraz norm z zakresu rozdziału energii elektrycznej
- Doświadczenie w branży elektrycznej
- Umiejętność doboru aparatury elektrycznej
- Umiejętność korzystania z oprogramowania CAD oraz pakietów biurowych
- Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
- Wyposażenie w narzędzia potrzebne do pracy (telefon, laptop)
- Pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7-15, od pn do pt
- Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
-- Dodatkowe benefity:
- Program emerytalny PPK, gdzie składki opłaca pracodawca
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
- Szkolenia
- Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jesteś zainteresowana/y? Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)