Grafik GTP z orzeczeniem o niepełnosprawności

HRQ Ability
  • Kraków, małopolskie

Informatyk

Umowa o pracę

HRQ Ability to firma, której misją jest pośrednictwo w zatrudnieniu osób zniepełnosprawnościami, ułatwiając im dostęp do otwartego rynku pracy.
Dążymy do łączenia kandydatów z odpowiednimi pracodawcami, aby sprzyjać nawiązywaniu stabilnych i długotrwałych relacji zawodowych.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko Grafika DTP.

Miejsce pracy: Podłęże koło Niepołomic (strefa ekonomiczna)

Twój zakres obowiązków:
• Weryfikowanie poprawności przygotowania projektów do druku;
• Weryfikowanie poprawności przygotowania projektów pod względem technologii wykonania;
• Wprowadzanie poprawek w projektach graficznych otrzymanych od klientów;
• Montaż elektroniczny;
• Przygotowywanie proof’ów do weryfikacji kolorystyki druku;
• Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania:
• Wykształcenie min. średnie;
• Znajomość oprogramowania Adobe CC (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Pro + PitStop Pro)
• Doświadczenie w branży poligraficznej oraz znajomość workflow drukarni;
• Doświadczenie w Studio Graficznym, Prepress lub podobnych będzie dodatkowym atutem;
• Skrupulatność;
• Komunikatywność;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Chęci do nauki nowego oprogramowania.

To oferujemy:
• Praca stacjonarna w siedzibie firmy;
• Narzędzia wymagane do pracy;
• Ciekawą pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy;

Do aplikowania zachęcamy szczególnie kandydatów z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania za pomocą linku aplikacyjnego:

Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)