Specjalista/ka ds. Platform sprzedażowych z j.angielskim

ianpav LTD
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inny

Umowa o pracę

Praca związana z wystawianiem aukcji i prowadzeniem kont na na platformach handlowych Amazon, eBay i Woocommerce.
W związku z rozbudową zespołu niewielka firma z branży e-commerce poszukuje osób do współpracy przy wystawianiu aukcji na zagranicznych platformach sprzedażowych na rynku angielskim.

Zakres obowiązków:
· Przygotowanie i dodawanie ofert (wraz z tworzeniem treści, obróbką zdjęć i przygotowaniem grafik) z użyciem oprogramowania Excel, Linnworks, Lightroom, PS oraz ich optymalizacja na platformy sprzedażowe Amazon, eBay, Woocommerce i inne e-markety na rynku angielskim,
· Kontrola kosztów, prowizji. opłat,
· Opieka nad kontami Amazon, eBay, Woocommerce i na innych platformach sprzedażowych na rynku angielskim
· Optymalizacja Wdrażanie zmian w kontach na platformach w celu zwiększenia sprzedaży.
· Tworzenie, koordynowanie kampanii reklamowych na tych platformach i ich optymalizacja.

Wymagania

· Dobra znajomość języka angielskiego min B1,
· Umiejętność szybkiego uczenia się, szczególnie nowych technologii IT,
· Samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość a także umiejętność łączenia myślenia kreatywnego z analitycznym,
· Dobra znajomość programów Excel, podstaw Photoshop, Lightroom, mile widziana znajomość systemu Linnworks oraz biegła obsługa komputera i zainteresowanie nowymi technologiami IT (AI),
· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku jako specjalista lub młodszy specjalista,
· Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu konta Amazon Seller i znajomość obsługi systemu reklamowego Amazon,
· Mile widziana znajomość obsługi narzędzi analitycznych do sprzedaży na platformie Amazon,
· Mile widziane doświadczenie z zakresu marketingu internetowego.

Co możemy zaoferować:
· Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną lub B2B,
· Prace w centrum Nowego Sącza od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 z późniejszą możliwością pracy hybrydowej.
· Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży.
· Niezbędne wsparcie zespołu przy wdrożeniu oraz szkolenia.
· Przyjazną atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem.
· Samodzielność w działaniu.

Branża: e-commerce
6000-10000 zł brutto w zależności od umowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy @
Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IANPAV LTD w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)