Wychowawca w mos (o)

  • Tarnów, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, resocjalizacja, socjoterapia
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - pedagogika resocjalizacyjna lub socjoterapia, przygotowanie pedagogiczne; umiejętność pracy w stresie, komunikatywność, zaangażowanie, empatia, dobry kontakt z dziećmi. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. na dwie zmiany w godz.: 8.00-20.00 lub 20:00-8.00. Wynagrodzenie: 4 700 zł brutto ( dla osób chętnych możliwość pracy na umowę zlecenie z wynagrodzeniem 27,70 zł/h brutto). Kontakt: Fundacja GENERATION BRIDGE; ul. Okrężna 9, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 14 300 01 65 lub 513 900 943; CV należy przesyłać na adres e-mail: info@mostarnow.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)