Monter instalacji fotowoltaicznych

  • Szprotawa, lubuskie pow. żagański

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Certyfikat instalatora systemów fotowoltaicznych,montaż instalacji elektrycznych,montaż kolektorów słonecznych, prawo jazdy kategoria - B
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość konstrukcji dachowych
    [Umiejętność 1] : montaż instalacji fotowoltaicznej
    Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do negocjacji, praca na terenie wijewództwa lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego. Dojazd zapewnia pracodawca ( samochód służbowy)+ ewentualne zakwaterowanie. Umowa na okres próbny z możliwością przedłuzenia na czas nieokreslny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)