• Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: kierunek pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub studia na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą albo na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji, albo na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela. Doświadczenie w pracy z grupą dzieci i młodzieży, w tym z dzieckiem niepełnosprawnym ruchowo (które wymaga podnoszenia). Odznaczanie się wysoką kulturą. Umiejętność pracy w zespole, zdecydowanie w działaniu, konsekwencja, operatywność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 4 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek z tytułu wysługi lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 30 dni temu)