Zastępca Kierownika Sklepu Spożywczego

Emma
  • Tułowice, opolskie pow. opolski

Kasjer

Umowa o pracę

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko pracy:

Firma: sieć sklepów spożywczych

Lokalizacja: Tułowice

Zakres obowiązków:

- Współodpowiedzialność za efektywne zarządzanie operacyjne sklepem spożywczym.
- Koordynacja pracy zespołu pracowników sklepu.
- Dbałość o wdrażanie i przestrzeganie procedur firmy.
- Obsługa klienta.
- Odpowiedzialność za ułożenie (wykładanie towaru) i czystość w sklepie.
- Pomoc w planowaniu i organizacji działań promocyjnych w sklepie.
- Monitorowanie stanów magazynowych i zapewnienie dostępności produktów.
- Udzielanie wsparcia Kierownikowi Sklepu w prowadzeniu codziennych operacji.

Wymagania

- Minimum roczne doświadczenie w handlu detalicznym, preferowane w branży spożywczej na stanowisku zastępcy, zmianowego w sklepie spożywczym.
- Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem oraz organizacji pracy sklepu.
- Zorientowanie na obsługę klienta i budowanie pozytywnych relacji z klientami.
- Gotowość do pracy w zmianach oraz w weekendy (poniedziałek - sobota), zależne od grafiku.
- Komunikatywność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku handlowym.
- Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna przed podjęciem zatrudnienia.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej sieci sklepów spożywczych na pełen etat.
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
- Wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.
- Finansowany przez pracodawcę pakiet prywatnej opieki medycznej.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)