Edoo Online sp. z o.o. sp.k.

Lektor języka obcego

  • cała Polska, małopolskie
  • 2 800-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Lektor

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Dołącz do Edoo – pioniera edukacji językowej online i pomagaj osiągać cele naszym Uczniom!

Od 2007 roku Edoo kształtuje przyszłość edukacji językowej w Polsce, tworząc środowisko, gdzie pasja do nauki i innowacyjność idą w parze. To historie ponad 30.000 naszych Uczniów, którzy dzięki Edoo znalazło lepszą pracę, zbudowało pewność siebie w kontaktach z ludźmi z innych krajów lub spełniło marzenia o rozwoju osobistym. To także niesamowite zespoły, które ich obsługują i tworzą nowe rozwiązania edukacyjne. To ponad 300 wspaniałych Lektorów Edoo z różnych stron świata, którzy wierzą w moc edukacji w zmienianiu życia!

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem, w którym nasz dyrektor Działu Nauczania opowiada o tym, czego możesz oczekiwać po współpracy z nami:

Dlaczego warto pracować w Edoo?

Klienci wybierają Edoo, ponieważ nie jesteśmy zwykłą szkołą językową ❤️. Dla naszych Uczniów:

  • Personalizujemy naukę - uczymy 1:1, tworząc osobiste ścieżki nauczania.
  • Oszczędzamy czas - uczymy tylko online.
  • Pomagamy osiągnąć cele - dobierając odpowiednie narzędzia.

W tym roku nasze starania nagrodził magazyn Forbes, przyznając Edoo nagrodę Diamenty Forbes 2024!

  • ✓angielskiego
  • ✓niemieckiego
  • ✓francuskiego
  • ✓hiszpańskiego
  • ✓włoskiego

Możliwa praca w oparciu o: kontrakt B2B, umowę zlecenie (dla studentów) oraz umowę o współpracę na pełen etat bądź na część etatu.

Zakres obowiązków

  • Umiejętność ciekawego i skutecznego wytłumaczenia aspektów językowych (bo dobranie odpowiednich metod do potrzeb Uczniów to jedna z kluczowych cech w nauczaniu).
  • Rozwijanie potrzeb Uczniów na różnym poziomie zaawansowania (bo dobry nauczyciel potrafi być elastyczny w podejściu do swoich Uczniów).
  • Bardzo dobra organizacja pracy (ponieważ do Twoich zadań będzie należeć pilnowanie terminowości lekcji oraz współpraca z innymi członkami zespołu – Działem Nauczania i Biurem Obsługi Klienta).
  • Kreatywność i wiedza (bo dobry nauczyciel umie zaciekawić swojego Ucznia i podzielić się z nim swoją wiedzą i doświadczeniami).
  • Empatia i bezkonfliktowość (bo w naszej szkole budujemy zdrowe relacje między sobą oraz naszymi Uczniami).

Wymagania

  • Dostępność wygodna dla obu stron – Ciebie i nas. Dajemy możliwość pracy w dużym wymiarze stabilnych godzin (nawet 40h tygodniowo), ale tego nie wymagamy. Preferowane przez nas godziny, tzw. prime time, to 4 dni w tygodniu, w godzinach 17:00-21:00.
  • Wykształcenie pedagogiczne i udokumentowane doświadczenie w nauczaniu, a także dobrej znajomości obsługi komputera.
  • Chęć rozwijania swoich Uczniów i siebie w przyjaznej, wspierającej atmosferze.
  • Odpowiednie warunki do komfortowej dla Ciebie i Twoich Uczniów pracy zdalnej (osobne pomieszczenie, zestaw słuchawkowy, tło dla kamery, stabilne połączenie internetowe).

Oferujemy

  • Regularny i komfortowy grafik: Pracuj z domu z gwarancją stałych i regularnych godzin pasujących do Twojego harmonogramu – bez “okienek”, podczas których czekasz na potencjalnego Ucznia. My bierzemy na siebie odpowiedzialność za przydzielenie Tobie Uczniów.
  • Rozwój Twoich Uczniów: Pracuj ze stałymi Uczniami, których możesz poznać jako człowieka i rozwijać miesiącami, a nawet latami. W Edoo nie robimy lekcji, tylko uczymy drugiego człowieka!
  • Twój rozwój: Nasze motto - "Pomagać ambitnym ludziom w odniesieniu sukcesu" - kierujemy nie tylko do naszych Klientów, ale też do naszych pracowników, dlatego regularnie organizujemy szkolenia rozwijające Twój potencjał.
  • Stabilność: Regularne godziny i zarobki plasujące się w przedziale od 2 800 zł brutto do nawet 8 000 zł brutto – jest to zależne m.in. od Twojej dostępności, stażu z danym Uczniem oraz dodatków do lekcji. A jeśli Uczeń nie stawi się na lekcji kursowej, to i tak Ci za nią zapłacimy.
  • Wsparcie: Pełne wsparcie metodyczne, techniczne i organizacyjne, a także szacunek i uznanie dla Twojej pracy.
  • Uczciwość: Zawsze płacimy na czas!
  • Otwartość: Znajdziesz się w miejscu, gdzie pomoc i otwarta komunikacja są fundamentem naszej kultury, dzięki czemu szybko poczujesz się jak w domu.

Jak wygląda proces rekrutacji w Edoo:

  • Na początku prosimy Cię o złożenie swojej aplikacji.
  • Jeśli uznamy, że spełniasz nasze kryteria, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie abyś krótko opowiedział nam o sobie i dowiedział się więcej o pracy w Edoo (5-10 minut).
  • Jeśli po tym etapie obie strony są na tak, to zaprosimy Cię na dłuższe spotkanie online (30-45 minut), na którym będziemy mogli lepiej się poznać, a także zweryfikujemy Twoje kompetencje.
  • Jeśli uznasz, że to, co od nas usłyszałeś/aś podoba Ci się, a nam spodoba się Twoja kandydatura, to ostatnim etapem jest krótka lekcja pokazowa.
  • W przeciągu maksymalnie 7 dni podejmiemy ostateczną decyzję i, niezależnie od jej rezultatu, otrzymasz od nas stosowną informację - “nie znikamy”, kiedy trzeba powiadomić kandydata o decyzji niepodjęcia współpracy w danym momencie.

Aplikuj, jeśli podzielasz nasze wartości

Jeżeli cenisz życzliwość, szczerość, proaktywne podejście, słuchanie potrzeb Klientów oraz dążenie do ciągłego rozwoju, Edoo jest miejscem dla Ciebie. Dołącz do nas i zacznij tworzyć przyszłość edukacji już dziś.

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest EDOO ONLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 31-126 Kraków Michałowskiego 11/8, NIP: 6762517288. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDOO ONLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 31-126 Kraków Michałowskiego 11/8, NIP: 6762517288 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)