Psychoterapeuta / Psychoterapeutka

  • Krotoszyn, wielkopolskie pow. krotoszyński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Praca psychoterapeutyczna zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • Udzielanie świadczeń diagnostycznych i leczniczych na rzecz pacjentów
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz dbanie o jej prawidłowość

Nasze wymagania

  • Ukończone studia podyplomowe lub kursy specjalistyczne w zakresie oddziaływań psychoterapeutycznych zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień
  • Przestrzeganie zasad etycznych obowiązujących w zawodzie psychoterapeuty
  • Odpowiedzialność, uczciwość, samodzielność, profesjonalizm, punktualność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Certyfikat psychoterapeuty lub w trakcie certyfikacji

To oferujemy

  • Elastyczność zatrudnienia – praca w oparciu o umowę o współpracy lub umowę zlecenie
  • Miłą atmosferę pracy
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WOLMED ® sp. z o.o. 97-420 Szczerców Dubie 1A, NIP: 7692245358 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)