Młodszy Specjalista w Zespole Mediacji z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.Firma naszego klienta to nowopowstałe centrum kompetencyjne– zmienia oblicze dostarczania kluczowych dla biznesu procesów. Zespół Mediacji budują ludzie wielu pasji, bankierzy, prawnicy oraz ekonomiści. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu jako Zespół, podnosimy standardy obsługi masowej spraw klienta z sektora bankowego na wyższy poziom.Zespół Mediacji budują ludzie wielu pasji, bankierzy, prawnicy oraz ekonomiści. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu jako Zespół, podnosimy standardy obsługi masowej spraw klienta z sektora bankowego na wyższy poziom. Na początku obejmie Ciebie programem szkoleniowym, który pozwoli Ci wdrożyć się w temat. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki

  • Prowadzenie online rozmów video i negocjacji z klientami według zdefiniowanych scenariuszy,
  • Weryfikacja i analiza projektów ugód wraz z załącznikami oraz innej dokumentacji wynegocjowanych w toku postępowań mediacyjnych
  • Negocjowanie warunków finansowych dla prowadzonych transakcji
  • Wprowadzanie wyników negocjacji w dedykowanej aplikacji
  • Przygotowywanie umów oraz innej wymaganej dokumentacji dla prowadzonych transakcji
  • Raportowanie postępu realizacji zadań

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności – zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami lekkimi, umiarkowanymi lub znacznymi. Każdy ma szansę
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta w sektorze usług finansowych
  • Podstawowa znajomość bankowości
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego min. B2
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Umiejętność pracy z klientami oraz prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane:
  • Ukończone kursy z zakresu negocjacji poparte certyfikatami
  • Znajomość produktów kredytowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę zdalną
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych
  • A także:
  • Możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce w ramach elastycznych godzin, które dopasujesz do swoich obowiązków
  • Ścieżkę kariery dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb rozwojowych
  • Work-life balance. Twoja praca będzie ciekawa i rozwijająca, ale jednocześnie pozbawiona niechcianych nadgodzin, dobrze zaplanowana i zorganizowana tak, żeby dać Ci wystarczająco wolnego czasu na to, co tylko chcesz
  • Stale udoskonalany program szkoleniowy obejmujący zarówno umiejętności miękkie jak i merytoryczne
  • Tysiące ekspertów z różnych obszarów, w Polsce i na całym świecie na wyciągnięcie ręki. Możesz rozwijać się korzystając ze specjalistycznej wiedzy, uczyć nowych rzeczy, inspirować i nawiązywać wartościowe relacje, które zostaną z Tobą na zawsze
  • Dostęp do profesjonalnego, indywidualnego doradcy w zakresie budowania i rozwoju kariery
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych, wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznanych na rynku kwalifikacji i certyfikatów
  • Globalna certyfikacje Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University
  • Programy wspierające tworzenie innowacji
  • Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych
  • Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline)

  • Kontakt w sprawie oferty pracy:
  • Natalia
  • 503 460 566
  • Aplikuj
  • Aplikuj
  • ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA
  • JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)