• Sokółka, podlaskie pow. sokólski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technikum elektryczne
  • Uprawnienia: Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1,Uprawnienia do eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych - grupa 2 ,Znajomość obsługi komputera
  • Inne wymagania: minimum rok doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu lub na pokrewnym stanowisku;
    umiejętność pracy przy układach elektrycznych, pneumatycznych,
    chęci do pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + system premiowy;
    dyżury według grafiku, z dostępnością 24h, także w weekendy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)