• Zabrze, śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Mechanik samochodów ciężarowych (wymagany staż - lata: 1)
  • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, samodzielne prowadzenie swojego stanowiska, obsługi olejowe, diagnostyka, układy pneumatyczne i hydrauliczne, znajomość elektryki ( choćby w podstawie, np. elementy obrysowe), doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, naczep ciężarowych, osobowych, znajomość elektroniki na dodatkowy plus punktualność, sumienność i pracowitość, odpowiedzialność- brak nałogów
    - dodatkowym atutem z pewnością będzie znajomość elektryki, elektroniki, obsługi programów diagnostycznych / firma posiada narzędzia diagnostyczne
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 917,28 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - 3000 zł NETTO
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)