Nauczyciel wychowania fizycznego (o)

  • Tarnów, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność. Praca w Dąbrowie Tarnowskiej od pon. do pt. w przedziale godz. 7:00 - 15:00, ( 1 godzina w tygodniu - praca na umowę zlecenie ). Wynagrodzenie od 30 zł - 50 zł/h brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego. Kontakt: CALM EDU SP. Z O.O. (Niepubliczna Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna), ul. Okrężna 4A, 33-100 Tarnów, kontakt telefoniczny 14666 17 60, CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@okrezna.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 50 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)