• Nowy Korczyn, świętokrzyskie pow. buski

Asystent

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauki o rodzinie, psychologia, praca socjalna, socjologia, pedagogika
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: nauki o rodzinie, psychologia, praca socjalna, socjologia, pedagogika LUB z art. 12 ust. 1 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U. poz 177 z 2024r).
    Wymagana dobra organizacja czasu pracy, łatwość nawiązywania kontaktów.
    Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + "stażowe"
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)