Technik Serwisu (chłodnictwo przemysłowe)-Marki

DTH Selection
  • Marki, mazowieckie pow. wołomiński

Inżynier

Umowa o pracę

Naszym klientem jest ceniony, międzynarodowy dostawca systemów chłodnictwa przemysłowego.

TECHNIK SERWISU
lokalizacja: Warszawa

Zadania:
- Bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji chłodniczych na obiektach klientów
- Usuwanie awarii
- Przeglądy główne urządzeń
- Rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania

- Chęć nauki i otwarta głowa na nową, specjalistyczną wiedzę
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę i zdobywanie nowych, cennych umiejętności
- Wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne lub elektrotechniczne (min. średnie / zawodowe) – Musisz rozumieć język techniczny stosowany na schematach i w instrukcjach technicznych
- Znajomość zagadnień mechaniki, elektryki oraz automatyki – pokażemy Ci, jak ta wiedza wykorzystywana jest chłodnictwie
- Doświadczenie w naprawach urządzeń/ instalacji chłodniczych/elektrycznych lub w utrzymaniu ruchu – ułatwi Ci to zrozumienie procesów technologicznych klienta i wpływ poszczególnych etapów na całość
- Wiedza z zakresu chłodnictwa (amoniak, freon, CO2) – mile widziana – dzięki temu szybciej się wdrożysz i zaczniesz pracować samodzielnie, a do tego będziemy dążyć
- Umiejętności komunikacyjne w relacji z klientem
- Prawo jazdy kat. B. i gotowość do odbywania wizyt serwisowych

Oferta:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wdrożenie i przygotowanie do wykonywania pracy
- Szkolenia merytoryczne oraz z umiejętności miękkich (w Polsce oraz za granicą)
- Urozmaiconą, nie rutynową pracę z nowoczesnymi technologiami i we współpracy z ludźmi
- Rozwój umiejętności i możliwość zyskania pozycji eksperta w dziedzinie chłodnictwa
- Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport) oraz prywatna opieka medyczna
- Dodatkowe świadczenia socjalne
- Samochód służbowy wyposażony w profesjonalne narzędzia

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)