Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
Sanplast S.A

Pracownik produkcyjny

  • Wymysłowice, kujawsko-pomorskie pow. mogileński

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Sanplast to wiodący producent kabin prysznicowych oraz wanien w Polsce. Przez 40 lat działalności nieustannie się rozwijaliśmy. Staliśmy się synonimem produktów najwyższej jakości. Dziś oferujemy swoim Klientom ogromny wachlarz możliwości. Produkujemy kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, obudowy oraz wanny z hydromasażem. Stawiamy na rozwiązania praktyczne, tradycyjne, ale nie brakuje również pomysłów niestandardowych. Projektanci tworzą ciekawe propozycje dostosowane do różnego rodzaju pomieszczeń. To sprawia, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i zgodnego ze swoimi upodobaniami. SANPLAST jest dziś marką rozpoznawalną, liczącą się w branży. Wyznaczamy trendy. Jesteśmy przekonani, że dobry zespół jest gwarantem naszego sukcesu. Jeżeli stawiasz na własny rozwój, pragniesz poszerzać swoje kwalifikacje, jesteś nastawiony na naukę i wiedzę, dołącz do naszego zespołu specjalistów oraz ekspertów i zostań naszym pracownikiem! APLIKUJ już teraz!!!

Obowiązki

  • obsługa linii produkcyjnej
  • realizacja planów produkcyjnych
  • przestrzeganie zaleceń i procedur działania
  • przeglądy prewencyjne
  • dbałość o stanowisko pracy

Wymagania

  • sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętności manualne i techniczne
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • odpowiednie przeszkolenie i możliwość rozwoju zawodowego