Specjalista ds. zamówień publicznych

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Informer Med Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • bieżące monitorowanie rynku zamówień publicznych,
  • analiza warunków uczestnictwa w postępowaniach przetargowych oraz zapisów SWZ,
  • opracowywanie i składanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych,
  • nadzór nad aktualnością dokumentacji firmowej niezbędnej do udziału w postępowaniach przetargowych,
  • analiza i raportowanie wyników przetargowych,
  • współpraca merytoryczna i formalna z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy w działach administracji,
  • znajomość stosowania przepisów Ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność, terminowość i systematyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność, skrupulatność.

To oferujemy

  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę, dającą satysfakcję oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wdrożeniowe w celu łatwego i szybkiego osiągnięcia odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności niezbędnych do realizacji powierzonych zadań,
  • specjalistyczne szkolenia mające na celu ciągły rozwój kompetencji zawodowych,
  • współpracę z międzynarodowymi liderami w zakresie najnowszych technologii medycznych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w profesjonalnej i stabilnej finansowo firmie,
  • możliwości awansu,
  • pracę w biurze w Poznaniu.

Dział Zamówień Publicznych w naszej firmie zajmuje się kompleksową obsługą postępowań przetargowych z zakresu dostaw produktów medycznych, sprzętu medycznego oraz usług oferowanych w jednostkach publicznych na terenie całego kraju.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Informer Med Sp. z o.o. 61-626 Poznań Winogrady 118, NIP: 7792099241 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)