Górnik pod ziemią

  • Czechy zagranica

Górnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Bez doświadczenia

„ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Sp. z o. o. funkcjonująca nieprzerwanie 30 lat na rynku robót górniczych ogłasza rozpoczęcie naboru pracowników do pracy pod ziemią w kopalniach węgla kamiennego w Republice Czeskiej, położonych bezpośrednio przy granicy z Polską (okręg Karvina).

Obowiązki

  • Wykonywanie zgodnie z posiadanymi uprawnieniami zawodowymi pracy górniczej pod ziemią, przydzielanej każdorazowo przez przełożonego, w tym:
  • bezpośrednio w obsadzie ścianowej - wszelkie roboty wynikające z technologii eksploatacji ścian
  • przy wykonywaniu wnęk ścianowych i związanych z tym przebudowach elementów obudowy wyrobisk
  • przy drążeniu wyrobisk korytarzowych bezpośrednio w obsadzie przodkowej jak również przy robotach pozaprzodkowych
  • przy budowie i przebudowach rurociągów wodnych, sprężonego powietrza i innych
  • przy robotach pomocniczych, transporcie materiałów, obsłudze urządzeń odstawczych
  • przy obsłudze maszyn i urządzeń górniczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

Wymagania

  • kwalifikacje górnika lub młodszego górnika
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy pod ziemią
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi maszyn i urządzeń górniczych

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • emerytom górniczym umożliwiamy utrzymanie aktywności zawodowej
  • osobom zainteresowanym zamieszkaniem w miejscu wykonywania pracy umożliwiamy zakwaterowanie w hotelu pracowniczym

  • Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 32 281-28-06

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ul. Opolska 1E, NIP: 6260000342 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)