• Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Szczecińską Energetyką Cieplną, sercem ogrzewania w Szczecinie, które bije nieprzerwanie od 1998 roku. Nasza pasja to dostarczanie ciepła, które jest nie tylko niezbędne w każdym domu, ale także stanowi podstawę dla rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Z dumą prowadzimy 355 km sieci ciepłowniczej, która jest naszym żyłami miasta, przez które przepływa energia niezbędna do życia. Jako część renomowanej grupy E.ON, zatrudniamy 200 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi były na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji ciepła systemowego, ale nasza oferta to również eksploatacja sieci ciepłowniczej i konserwacja urządzeń. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego w naszym portfolio znajdziecie także nowoczesne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i energii elektrycznej. Nasza obecność na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie świadczy o stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas inwestorzy. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale patrzymy w przyszłość z nieustającym zaangażowaniem w innowacje i doskonalenie naszych usług. Choć nie zdradzamy tutaj naszej misji i wartości, które kierują naszą codzienną pracą, możecie być pewni, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu naszym użytkownikom. Zapraszamy do współtworzenia z nami ciepłej historii Szczecina.

Specjalista ds. korporacyjnych

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie wytycznych koncernowych oraz dostosowanie do nich wewnętrznych przepisów;
  • Zapewnienie spójności procedur w spółce z procedurami koncernowymi;
  • Wdrażanie standardów korporacyjnych oraz udział w realizacji zadań z obszaru compliance;
  • Koordynacja sprawnego obiegu dokumentów i korespondencji oraz dbanie o przepływ informacji;
  • Komunikacja ze spółkami grupy E.ON w Polsce;
  • Udział w organizacji eventów firmowych;
  • Przygotowywanie prezentacji, pism, dokumentacji na potrzeby Zarządu i Rady Nadzorczej;
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd spółki.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1) – weryfikowane podczas procesu rekrutacyjnego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i zarządzania czasem.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Partnerstwo i zgrany Zespół;
  • Samodzielność, wpływ i możliwość rozwoju;
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy, wczasy pod gruszą, pakiet świadczeń socjalnych);
  • Transparentną kulturę organizacyjną;
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej.

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)