Pracownik montażu wyposażenia aut specjalistycznych

  • Ostaszewo, kujawsko-pomorskie pow. toruński

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

  • Staranne prace montażowe, m.in.: montaż podłóg, mebli, oświetlenia;
  • Testowanie poprawności działania zainstalowanych komponentów;
  • Instalacja urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych;
  • Raportowanie postępów prac i występujących problemów w procesie montażu

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczne posługiwanie się elektronarzędziami;
  • Umiejętności techniczne i zdolności manualne;
  • Pomocne będzie zdobyte doświadczenie w pracach montażowych, np. na budowie, przy zakładaniu klimatyzacji, czy stolarki okiennej;
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy w Ostaszewie

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę tymczasową - nowe dłuższe umowy z agencją, a po okresie próbnym realna szansa na kontynuowanie współpracy bezpośrednio;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00 oraz 14:00 - 22:00
  • Wolne weekendy;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów;
  • Wynagrodzenie to podstawa (stawka na umowie), dodatek za wykształcenie, premie uznaniowe od kierownika, dodatek do nadgodzin, dodatek za pracę na 2-iej zmianie

Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)