Operator żurawia wieżowego

  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Witaj, jestem Mariusz Barwiński, założyciel i serce firmy Space Global, która od 2015 roku rozwija się w przemyśle budowlanym w sercu województwa śląskiego – w Katowicach. Nasza specjalność to wynajem żurawi z obsługą operatorską, co pozwala naszym klientom na realizację nawet najbardziej wymagających projektów budowlanych. Od samego początku naszej działalności, stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie. Nasz zespół to wykwalifikowani operatorzy, którzy każdego dnia dbają o to, aby prace przebiegały sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z najwyższymi standardami. Rozumiemy, że w branży budowlanej nie ma miejsca na półśrodki – dlatego każde zlecenie jest dla nas równie ważne, a zadowolenie klientów stanowi o naszym sukcesie. Jako aktywna indywidualna działalność gospodarcza, jesteśmy dumni z naszej niezależności i stabilności. To pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i budowanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi. Nasza siedziba w Katowicach to nie tylko miejsce pracy – to przestrzeń, gdzie tworzymy wartości, które przekładają się na jakość naszych usług. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wyraźnie określonych wartości, to każdego dnia pracujemy z pasją, która jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w to, co robimy. Wierzymy, że solidne fundamenty, na których opiera się Space Global Mariusz Barwiński, są najlepszym świadectwem naszej wiarygodności i determinacji w dążeniu do doskonałości. Zapraszam do współpracy – razem możemy zbudować coś wielkiego.

Obowiązki:

  • Obsługa żurawi wieżowych różnych typów (Liebherr, Potain, Peiner, Terex, Jaso).
  • Praca zgodna z przepisami (pilnowanie BHP)
  • Współpraca z podwykonawcami oraz kierownictwem budowy
Wymagania:
  • Punktualność
  • Minimum rok doświadczenia
  • Możliwość zatrudnienia operatora po kursie (doszkolenie pod okiem doświadczonego operatora a później możliwość samodzielnej pracy)
Oferta:
  • Zarobki uzależnione od doświadczenia operatora

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)