Technolog produkcji

  • Lubartów, lubelskie pow. lubartowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz innowacyjnych produktów użytku domowego, które pomagają w codziennym życiu, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Twój zakres obowiązków

  • analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • wdrażanie do produkcji nowych wyrobów, nowych technologii i metod produkcji
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • optymalizacja procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym
  • tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji
  • współpraca z działem technicznym, działem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • szkolenie pracowników w zakresie technologii w procesach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • przygotowanie techniczne (wykształcenie średnie techniczne lub wyższe)
  • umiejętność logicznego myślenia i zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność, umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • pracę pełną wyzwań i ciekawych doświadczeń
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stella Pack S.A. 21-100 Lubartów Krańcowa 67, NIP: 7141712077 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)