Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Wagner Transport

PRACOWNIK BIUROWY

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Wagner Transport poszukuje energicznej i sumiennej osoby na stanowisko Pracownika Biurowego. Poszukujemy kandydata, który będzie odpowiedzialny za wsparcie działań biurowych, wspomagając sprawne funkcjonowanie naszego zespołu.

2

Obowiązki

  • Obsługa korespondencji biurowej, w tym telefonów i e-mail
  • Przyjmowanie rezerwacji i dbanie o ich prawidłowość.
  • Koordynacja harmonogramu przejazdów.
  • Współpraca z kierowcami w celu zapewnienia sprawnej obsługi klientów.
  • Wspieranie działań biurowych.

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności.
  • Komunikatywność i dobre umiejętności interpersonalne.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Doświadczenie w pracy biurowej będzie mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaangażowania.
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie pracy.