Pracownik wsparcia sprzedaży wewnętrznej

  • Węgrzce, małopolskie pow. krakowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy DOEKO GROUP – Twoim przewodnikiem po świecie Gospodarki Niskoemisyjnej. Nasza podróż rozpoczęła się 7 lat temu w malowniczych Węgrzcach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest liderem doradztwa dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w Polsce. Nasza specjalność to opracowywanie dokumentacji technicznej, której celem jest wspieranie samorządów w kształtowaniu przyszłości energetycznej. Dzięki naszym usługom doradczym, jednostki te mogą nie tylko zyskać dostęp do nowoczesnych rozwiązań w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii, ale również uzyskać niezbędne dofinansowanie na ich wdrożenie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których liczba oscyluje wokół 10 osób – każda z nich to specjalista w swoim fachu, gotowy podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Nasza siła tkwi w doświadczeniu i realizacji projektów inwestycyjnych, które przyczyniają się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Współpracując z nami, samorządy otrzymują nie tylko wsparcie w kreowaniu nowych koncepcji Klastrów Energii, ale również pomoc w koordynowaniu ich działań. Realizujemy projekty, które są nie tylko odpowiedzią na bieżące potrzeby, ale również inwestycją w zrównoważoną przyszłość. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale również empatyczne podejście do każdego klienta. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją samorządy, i jesteśmy tutaj, aby pomóc im je przezwyciężyć. Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć zieloną przyszłość dla naszych społeczności.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów podczas procesu rejestracji poprzez formularz online-„wirtualny konsultant”
  • Gromadzenie danych spółdzielni energetycznych
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami firmy
  • Współpraca z działem handlowym oraz działem zarządzania spółdzielniami energetycznymi przy procesie powstawania spółdzielni
  • Sprzedaż produktów dedykowanych członkom spółdzielni

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży przez telefon
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Łatwość uczenia się nowych procesów
  • Łatwość przekazywania klientom nabytej wiedzy podczas rozmów telefonicznych/online
  • Cierpliwość
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie produktowe i techniczne
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży OZE
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności
  • Kartę Multisport - po okresie próbnym
  • Wyjścia oraz wyjazdy integracyjne, również zagraniczne – po okresie próbnym

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DOEKO GROUP sp. z o.o. 32-086 Węgrzce Warszawska 126A, NIP: 9452196242 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)