Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pow. oławski

Szlifierz

Umowa o pracę

Pełny etat

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employers 2022.W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko Technik ds. napraw / Szlifierz –polernik

Twój zakres obowiązków:

  • ·Postępowanie wg instrukcji jakościowych
  • ·Drobne naprawy elektryczne
  • ·Weryfikacja odpadów z linii
  • · Przenoszenie systemowe komponentów (System SAP)
  • ·Wymagana odzież robocza i rękawiczki

Nasze wymagania:

  • ·Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ·Wykształcenie zawodowe
  • ·Odpowiedzialność, samodzielność
  • ·Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

Oferujemy

  • ·Atrakcyjne zarobki
  • ·Wysokie premie oraz dodatki
  • ·Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowęo pracę
  • ·Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Grodków, Namysłów
  • Brzeg, Nysa
  • ·Pracę w systemie 3- zmianowym
  • ·Bezpieczne i przyjazne warunki pracy
  • ·Premie za polecenie pracownika do 4000 zł brutto
  • ·Bogaty pakiet
  • świadczeń socjalnych (dofinansowanie do posiłków, platforma benefitowa, wczasy pod gruszą
  • bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe)
  • ·Bezpłatna prywatna opieka medyczna Medicover