Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI – PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ELEKTROTIM S.A. jest spółką obecną na rynku inwestycji budowlanych od 1999 roku. Realizujemy inwestycje w branży elektroenergetycznej, automatyki przemysłowej oraz inżynierii ruchu drogowego. Od kwietnia 2007r. jesteśmy Spółką giełdową.

Obowiązki

  • Prace pomocnicze przy montażu sieci kanalizacyjnych, wodociągowych, brukarskich, prac ogólnobudowlanych;
  • Współpraca z brygadzistą i Inżynierem budowy.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe;
  • Zdolność pracy na wysokości (wykopy, rusztowania);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Pracę w spółce giełdowej, w kompetentnym zespole ludzi;
  • Atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów;
  • Pakiet benefitów – ubezpieczenie zdrowotne, PPE, owoce;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych;
  • Karta sportowa.

  • Aplikacje w jęz. polskim prosimy przesłać na adres: ELEKTROTIM S.A. ul. Stargardzka 8 , 54-156 Wrocław, lub e-mail: Aplikuj Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.